סודות ליווי שנחשפו

אז אני רואה שהגעת לדייט השני שלך עם בן הזוג החדש שלך! עבודה כל הכבוד! ככל הנראה עשית רושם טוב והמאהב הפוטנציאלי שלך רוצה להיפגש איתך שוב. עכשיו מה? למה הוא או היא מצפים? וחשוב מכך, מהם הדברים שיכולים להביא את הדבר הטוב שעשוי להיות לרמה חדשה לגמרי שנקראת “אהבה”?

תאריכים ראשונים באמת חשובים. אחרי הכל, כולם יודעים שהתרשמות ראשונה די קשה לנער. אבל לעתים קרובות יותר מאשר לא, זה הדייט השני שלך שבאמת חותם את העסקה אם שניכם צריכים להתקדם או פשוט ללכת בדרככם הנפרדת. אם היית חרד ומביך במהלך הדייט הראשון שלך, הדייט השני הוא הזמן הטוב ביותר לגאול את עצמך. אם הדייט הראשון היה, למעשה, נהדר, היית צריך לפלס את המשחק שלך במפגש הבא שלך פנים אל פנים. להרשים באופן אישי דרך שונה בהשוואה להרשמות ברשת.

כדי לעזור לך עם זה, הנה 5 דברים שיכולים להפוך את הדייט השני שלך למשהו מהנה ובלתי נשכח.

1) בחר בפעילות מרגשת שתוכלו ליהנות עם בן / בת הזוג שלכם.
לדייט הראשון שלך, אתה כנראה דבק בקלאסיקה כמו תאריך ארוחת ערב או טיול אחר הצהריים. הדייט השני מציע לך אפשרות להסתעף ולהתחשף קצת יותר בעצמך. אז שקלו לעשות משהו מרגש ופעיל כמו טיול במיני גולף, יום בלונה פארק או שייט בסירה בפארק הסמוך שלכם. פעילויות אלה יעזרו לכם לחשוף לאט את עצמכם הפנימי לבן / בת הזוג, כמו גם להכיר אותו או אותה טוב יותר.

2) היה מצחיק.
עובדה שכיחה שתאריכים ראשונים אינם נקיים ממתח בדיוק. זה עמוס בהרבה יותר מטלטלות שמספיק בכדי לגרום להתקף התקפים. למרבה המזל, דייטים שניים הם הרבה יותר מתאימים, נוחים יותר ונותנים לך את ההזדמנות לפצות על כל הסרבול וההשפלה שהצלחת להוציא מההיליון הראשון שלך. סוף סוף תוכלו להשתחרר קצת ולפצח בדיחה או שתיים. בדרך זו תוכלו להאיר את כל מצב הרוח ולפנות מקום למפגש אחד-על-אחד מהנה יותר.

3) הבא מתנה מפתיעה.
האם הזכירה שיש לה אהבה לא הגיונית לגלוביות השלג? האם הוא אמר לך שהוא מעריץ את היצירות של סטיבן שפילברג בצורה יותר מדי? קח רמז משיחות הדייט הראשונות שלך והביא לבן / בת הזוג מתנה מפתיעה שקרובה לאחת מענייניו. הדייט השני נותן לך את האפשרות להראות לבן זוגך שאכן שמת לב במהלך הדייט האחרון שלך. כשאתה זוכר את המידע שאספת במהלך המפגש הראשון שלך והראה לבן הזוג שלך בדיוק את זה, זה מייד יצור קשר חיובי.

4) אל תמהרו לנגיעות פיזיות.
תאריכים שני הם מוקדמים מדי למנעולי שפתיים מלאים וכל דבר כזה, אז שמרו על השפתיים, הידיים וחלקי הגוף האחרים לעצמכם. הדייט השני שלך צריך להיות בנושא לגלות אחד את השני יותר, ועל כן אנו מתכוונים לאישיות שלך, לייקים ולא אהבתי, תחומי עניין ונושאים אחרים שאינם מכוונים למין. אתה יכול לפלרטט, אך דאג לשמור אותו בגבולות מקובלים אלא אם כן אתה רוצה להפחיד את בן / בת הזוג שלך ולאבד את הסיכוי שלך לאהבה.

5) גלה עוד.
מרבית הדייטים השניים הזכורים ביותר הפכו לכאלה מכיוון ששני הצדדים די התעניינו ברצונם לברר יותר זה על זה. היו סקרנים ושאלו את בן / בת הזוג הרבה שאלות. שאל אותו או אותה על השקפותיו הכלליות בחיים, מעגל חברתי, חלומות לכל החיים ונושאים מעניינים אחרים. בדרך זו תגרום לו להרגיש מיוחד במיוחד ושאתה באמת מעוניין. רק אל תגזימו עם זאת אלא אם כן אתם רוצים להישמע כמו כתב מעצבן וחוקר. הציבו גבולות לשאלותיכם. לעולם אל תשאל על נושאים רגישים כמו דעות פוליטיות, השקפות דתיות או גרוע מכך, העדפות מיניות. זה פשוט גס רוח – ומביך לחלוטין.