ליווי בתל אביב :: האם אתה באמת צריך את זה? זה יעזור לך להחליט!

איפה חשבת שתפגוש את בן / בת הזוג? ראית בעצמך את הסופרמרקט או את חנות הספרים? מסיבה שמתארחת על ידי חברים או מפגש קהילתי? מה דעתך על מועדון או בר שמתרחש? סצינות מסורתיות אלה עשויות להיות יום אחד נחלת העבר! ככל שיותר ויותר אמריקאים מסתמכים על האינטרנט כדי לקיים יחסים עם חברים ובני משפחה, אנו פונים גם לאינטרנט כדי לפגוש אנשים חדשים ושותפים פוטנציאליים! קווי איסוף הגבינות בבית הקפה מוחלפים במהירות בהודעות פרטיות מוזרות באתרי היכרויות מקוונים. במקום ארוחת צהריים של אחר הצהריים מלאת שיחה מביכה ושאלות על תחביבים ועבודה, אנו עונים על סקרים ומתחברים עם אנשים תואמים באמצעות צ’אט וסקייפ. אתרי היכרויות מקוונים, ובסיסי הנתונים הרווקים של הרווקים שלהם, שינו את זירת ההיכרויות המסורתית. להלן מספר השפעות על הפרופילים המקוונים:

הכרויות באינטרנט בדרך להיות נורמה חברתית: האם ידעת שכמעט 1 מכל 6 אנשים שמתחתנים בארה”ב נפגשים דרך אתר היכרויות כמו Match.com או eHarmony? זו עלייה גדולה משנות ה -90 כשהיה מביך להודות שפגשת את בן / בת הזוג ברשת. כעת אנו רואים פרסומות לאתרי הכרויות אלה כמעט בכל ערוץ טלוויזיה; חלקם אף מציינים שכמעט מחצית מכל האמריקאים משתמשים או השתמשו באתר הכרויות מקוון כדי לפגוש שותפים פוטנציאליים! הנוחות והנגישות של היכרויות באינטרנט רק מעודדת צמיחה בקהילת ההיכרויות המקוונת, מה שעשוי לדחוף את שיעור זה עוד יותר; זה בהחלט תורם להפיכת היכרויות ברשת לרגילה.

נערות ליווי תל אביב

הכרויות מקוונות דרך אתרי היכרויות עשויים להציע בחירה מרובה מדי: חלפו הימים שבהם אתרי ההיכרויות המקוונים כללו משתתפים גרושים, בגיל העמידה ופרופילים של מתכנת מחשבים שמתרברבים על החגורה השחורה שלהם בטקוונדו. משחק ההזדווגות השתנה וכעת משתמשים מכל סוג עשו פרופיל והוסיפו את ראש הראש הטוב ביותר שלהם לשורות מסד הנתונים של אתר היכרויות. פעולה המונית זו אפשרה פישוט של משחק ההיכרויות; יש לנו הזדמנות להיפגש ולקיים אינטראקציה עם מספר גדול של אנשים. אתרי היכרויות מסוימים אף מאפשרים למשתמשים לחסל חלקים מהאוכלוסייה על פי רצונות ספציפיים כמו סוג גוף, צבע שיער וצבע עיניים. יש לנו אפשרות לבחור בדיוק את הזהות הפיזית של בן / בת הזוג הפוטנציאלי שלנו, אך הזמינות החדשה הזו של אפשרויות עודדה מספר רב של שימושים להפוך לבררניים מדי בבחירתנו של בני זוג. למעשה, מערך הבחירה הגדול הזה גרם לציפיות למראה הפיזי של בן הזוג לעלות.

זה גם לא מסתיים בהופעות פיזיות. אנשים פחות נוטים להסתפק ברומנטיקה בינונית, או במה שנתפס כקשר יחסי. הרגלים רעים נוטים פחות לדון ולהתייחס אליהם. זוגות לא ששים לבנות תחביבים ותחומי עניין משותפים. במקום לעבוד על מערכת יחסים, משתמשי אתרי ההיכרויות חוזרים לפרופילים שלהם ולמאגרי המידע הנגישים. מבחר שותפים מזויף זה צפוי רק לעלות ככל שיותר ויותר אנשים הופכים למשתמשים פעילים באתרי שידוכים.

אתרי הכרויות מספקים מענה לצרכים ספציפיים ונישות: לקהילה יש הגדרה חדשה ברשת. עניין משותף, יעדים וערכים מגדירים קהילה ברשת; ההגדרה החדשה הזו חורגת רק ממיקום ותרבות. אנו רואים עלייה של אתרי הכרויות נישה המחברים משתמשים לסוג מסוים של שותפים פוטנציאליים. כריסטיאן מינגל מאפשר למשתמשים להתחבר על בסיס דעות דתיות ואילו Geek 2 Geek מאפשר לשחקנים ולחובבי זומבים להתחבר ברשת. אתרים אלה עוזרים למשתמשים להגדיר ולצמצם את האיכויות שהם מרגישים מגדירים את עצמם ואפשרים משמעותיים אחרים.

סצנת ההיכרויות המקוונת תורמת לשחרור מיני נתפס: הגורם שמעודד אנשים רבים לדחות מפגשים מיניים הוא חוסר קשר אישי עם בן זוגם החדש. עם זאת, היכרויות ופגישות מקוונות באמצעות הודעות מיידיות וצ’אטים בווידיאו מזרזות את תהליך ההכרות הנדרש ברוב תרחיש ההיכרויות. המרחק לכאורה שמסך מסך המחשב גם מעודד אנשים להיות נועזים יותר ובאים יותר מכפי שהם עשויים להיות באופן אישי. כתוצאה מכך, מספר הנשים שעושות את הצעד הראשון ברשת הולך וגדל, והזמן לאינטימיות מינית בזוגיות הולך ופוחת.
סצנת ההיכרויות המקוונת גם מעודדת יותר ויותר זוגות מגוונים להופיע. הכרויות באינטרנט משתנות באופן שבו אנשים רבים חושבים על גזע, דת ונטייה מינית. כתוצאה מכך נוצרים זוגות מעורבים – כולל תערובות לאומיות ודתיות כאחד.

סצנת ההיכרויות באינטרנט מאפשרת בגידה וקלות יותר: האינטרנט מקלה על פגישה עם אנשים. זה לא רק עובדה עבור רווקים. אתרי הכרויות מקלים על הונאה הרבה יותר, ועשויים לתרום לרמות הבגידות שמטרידות את הנישואין האמריקניים. זה פשוט לשקר לגבי מצב נישואין בעת ​​יצירת פרופיל מקוון, וכמה אתרים